Арсенал прорвався до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів після драматичної перемоги над Порту в серії пенальті

Арсенал здобув важливу перемогу над Порту в матчі Ліги Чемпіонів УЄФА, не зважаючи на історичну невдачу на виїзді до “Драгау”. Цей успіх в трьох домашніх поєдинках проти Порту ще більше підкреслив значущість перемоги.

Арсенал стикався з проблемою протистояння компактним оборонним ланцюгам. Під керівництвом Мікеля Артети команда створювала занадто мало моментів, тоді як команда Сержіу Консейсау мала перевагу в рахунку.

На жаль, Зінченко, Жезус, Парті та Томіясу залишилися на лаві запасних, хоча всі четверо були відновлені від травм. Тренер “канонірів” наголосив, що їхня участь буде залежати від ситуації на полі.

У першому таймі господарі поступилися, але Арсенал зумів досягти мінімальної мети, забивши гол Леандро Троссарду за кілька хвилин до перерви. Після спірного рішення арбітра гра перейшла в додатковий час, а потім і в серію пенальті. Давід Райя відіграв головну роль, врятувавши два пенальті, і Арсенал вийшов у чвертьфінал Ліги Чемпіонів вперше з 2010 року.

Ця перемога була драматичною для Арсеналу, який повинен був відновити відставання після поразки 1:0 в першому матчі проти Порту три тижні тому.