Ігор Циганик прогнозує трансферні перспективи Шапаренка

Ігор Циганик, визнаний футбольний експерт, поділився своїми очікуваннями щодо майбутнього Миколи Шапаренка, видатного гравця київського “Динамо”. За його словами, Шапаренко має найбільші шанси серед своїх одноклубників перебратися до однієї з команд вищої п’ятірки європейських ліг.

Ігор Циганик прогнозує трансферні перспективи Шапаренка

Циганик згадав, що ще два роки тому був упевнений у скорому переході Шапаренка, особливо після того, як під час дружнього матчу з “Інтером”, керівництво “Динамо” обговорювало його потенційну продажу з тренером Мірчею Луческу. Проте, через військові дії, травму та необхідність відновлення, трансфер було відкладено. Циганик висловив надію, що Шапаренко повернеться до своєї оптимальної форми і приверне увагу провідних європейських клубів.

Експерт також наголосив на потенціалі інших молодих гравців “Динамо” – Бражка, Ваната, Вівчаренка, та Волошина – які також мають шанси на переходи в інші ліги. Він підкреслив важливість успіхів команди на внутрішній та міжнародній аренах для підвищення їх ринкової вартості.

На думку Циганика, перший у списку на продаж стоїть саме Шапаренко, за ним слідуватимуть інші згадані гравці. Він звернув увагу на те, що контракт Шапаренка з “Динамо” діє до кінця вересня 2025 року, а його ринкова вартість, за даними Transfermarkt, становить 6 мільйонів євро. Циганик також нагадав про заяву президента “Динамо” Ігоря Суркіса, який вважає, що відступна сума за Шапаренка могла б бути вдвічі вищою за аналогічну суму за іншого гравця команди, Судакова, і скласти 300 мільйонів євро.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я