Кривбас випереджає Оболонь: деталі матчу та актуальний стан команд у турнірній таблиці

Кривбас активно розпочав поєдинок, а перший небезпечний момент наступив вже на 9-й хвилині. Бандейра зробив хитру передачу на Сосу, який опинився практично один на один з воротарем. Голкіпер вибіг з воріт, і в цей момент Даніел відразу відправив м’яч над поперечиною.

Ще дві можливості з’явилися у Прінса Аду. Спочатку Федорівський майже став асистентом для нападника суперників, ненавмисно вдаривши його м’ячем – щастям, що м’яч не потрапив у ворота. Пізніше Аду пробив з десяти метрів – голкіпер впевнено відбив м’яч руками.

Другий тайм розпочався, але дуже швидко гру припинили через повітряну тривогу. Ще до повернення команд на поле Кривбас вийшов вперед у рахунку. Бандейра зміг прорватись з правого краю в центр і передав проникаючий пас у штрафний майданчик, де ніхто не приймав Кузика. Точний удар в дальній кут – 1:0. Оболонь відповіла моментом Вишневського – нападнику вдалося скористатися помилкою Бескоровайного, але воротар врятував захисника.

Пивовари” могли забити ще гостріше – Тарануха обіграв захисника і випустив могутній удар з-за меж штрафного майданчика, але Фещук відбив удар в дальній кут. Оболонь виглядала яскравіше після пропущеного гола, тоді як Кривбас виявився більш замкненим. В останні хвилини гра вирівнялась, і важливий момент відбувся у Понєдєльніка, який пробив головою у падінні. В результаті криворіжці зберегли переможний рахунок.

Отже, Кривбас набрав 40 очок і рівняється з Шахтарем (“гірники” мають ще 2 гри в запасі), а Оболонь із 15 пунктами залишається у зоні перехідних матчів (14 місце).