Лунін поділився роздумами про своє рішення залишитися в Реалі
MADRID, SPAIN - NOVEMBER 8: Andriy Lunin of Real Madrid during the UEFA Champions League match between Real Madrid v Sporting Braga at the Santiago Bernabeu Stadium on November 8, 2023 in Madrid Spain (Photo by David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images)

Воротар “Реалу” Андрій Лунін поділився роздумами про своє рішення залишитися в мадридській команді, незважаючи на заклики до зміни обстановки.

“Складно передати словами, адже в душі кипить цілий калейдоскоп емоцій і відчуттів. Спробувати описати це людям – завдання не з легких, бо не всі здатні зрозуміти. “Чому ти просто чекаєш? Ти ж не граєш”. Але пояснити це складно. Це досвід, який потрібно пройти, зрозуміти весь той час, що я витратив на очікування, на ігри.

Це робиться заради мети, чи не так? Я це роблю не просто для гри… Наприклад, не в якомусь десятому або п’ятнадцятому клубі якогось чемпіонату, не хочу вказувати на конкретні команди, але грати регулярно. Моє місце в грі залежить не тільки від мене. Я не приймаю рішення про те, хто гратиме. Я роблю все, що в моїх силах, наскільки можу судити. В іграх, які мені довіряють, я намагаюся це довести.

Лунін поділився роздумами про своє рішення залишитися в Реалі

За чотири роки я взяв участь приблизно в тридцяти іграх. Скільки з них вийшло не дуже? Можливо, дві. Проти “Жирони” на виїзді та остання гра з “Атлетіко”. Але чому вони не вдалися? Через те, що ми пропустили забагато, а не тому, що я пропустив 2-3 голи. Не в цьому суть, а в загальній командній грі, ми допустили забагато пропусків. У всіх інших іграх… Не знаю, відгуки були позитивні. Грати і не мати невдалих ігор неможливо”, – розповів Лунін на YouTube-каналі “Трендець”.

Нагадаємо, Андрій приєднався до “Реалу” влітку 2018 року, але стабільний ігровий час у Мадриді він почав отримувати лише в сезоні 2023/24. Основною причиною стали травма Куртуа та нестабільна гра Кепи, який повинен був стати основним голкіпером замість бельгійця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я