Незвичайні пригоди Морозюка та Гармаша в Туреччині

Унікальні моменти співпраці на футбольному полі та поза його межами

Відомий український футболіст, колишній захисник “Динамо” та національної команди, Микола Морозюк, поділився яскравими спогадами про своє перебування в турецькому клубі “Різеспор” разом з Денисом Гармашем.

Незвичайні пригоди Морозюка та Гармаша в Туреччині

Турботи про безпеку: несподівана сторона командної дружби

Морозюк, віком 36 років, описує свої відчуття від спільного проживання з Гармашем, які сягають далеко за межі звичайного товариства. Він зізнається, що інколи відчував реальний страх за власну безпеку та безпеку оточуючих через недбале ставлення Гармаша до використання газових балонів в їхньому турецькому домівці.

Життя під загрозою? Кумедні випадки з повсякденного життя

Морозюк ділиться, що інколи доводилося навіть відмовлятися від перебування у власній квартирі, переїжджаючи на базу команди, особливо під час початку пандемії COVID-19. Однак, навіть попри постійні перевірки і нагадування Гармашу про газ, Морозюк із гумором відзначає, що спільне перебування з ним завжди було веселим та непередбачуваним.

Спільний шлях у футболі: від “Різеспору” до нових викликів

Обоє гравців залишили свій слід у “Різеспорі”, де Гармаш провів півроку, а Морозюк – 2,5 роки своєї кар’єри. Після цього Гармаш перейшов до “Металіста 1925”, а Морозюк завершив свою професійну кар’єру в 2023 році, залишивши по собі значний внесок у футбол.

Ці спогади не лише підкреслюють унікальний характер дружби та взаємодії між футболістами, але й відображають непередбачувані виклики, з якими вони стикаються поза межами футбольного поля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я