Потенційне повернення Грінвуда до АПЛ: погляд на майбутнє в Манчестер Юнайтед

Манчестер Юнайтед розглядає можливість знову включити до своїх лав нападника Мейсона Грінвуда. Після тимчасового переходу 22-річного футболіста до іспанського клубу Хетафе, двері для його повернення в англійський футбол залишаються відкритими.

Потенційне повернення Грінвуда до АПЛ: погляд на майбутнє в Манчестер Юнайтед

Складний шлях до реабілітації

Після того, як з Грінвуда були зняті всі звинувачення у злочинах, дискусії навколо його майбутнього в МЮ відновилися з новою силою. Джим Реткліфф, один із нових акціонерів клубу, наголосив на необхідності ретельного перегляду ситуації з Грінвудом та визначення оптимального шляху вперед.

Майбутнє Грінвуда: Манчестер чи Іспанія?

За даними The Athletic, Манчестер Юнайтед серйозно розглядає варіант повернення Грінвуда до основного складу наступного літа. Його контракт із клубом діє до 2025 року і передбачає можливість продовження ще на рік. Втім, оточення спортсмена вказує на його задоволення життям в Іспанії, що може ускладнити рішення про повернення до Англії.

Вплив на поле: підсумки сезону в Хетафе

У нинішньому сезоні Грінвуд став важливою частиною Хетафе, взявши участь у 25 матчах у всіх турнірах та внісши значний вклад у команду з сімома голами та п’ятьма асистами. Його виступи в Іспанії могли лише підсилити аргументи на користь його повернення в Манчестер Юнайтед.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я