Відповідальний підхід СК Дніпро-1 до безпеки уболівальників

Відмова СК Дніпро-1 від проведення матчів з глядачами: захист чи вимушений крок? Відповідає В’ячеслав Фрідман, комерційний директор клубу.

“Слова, які я зараз скажу, можуть викликати хвилю обурень та бути тлумачені як відсутність бажання співпрацювати з нашими фанатами. Проте дивно спостерігати за одноманітністю реакцій інших клубів, які з гордістю звітують про кількість допущених до ігор вболівальників. Ми ж маємо іншу позицію, можливо, через наше місцерозташування у прифронтовій зоні та часті повітряні тривоги.

Відповідальний підхід СК Дніпро-1 до безпеки уболівальників

Наше місто знаходиться неподалік від лінії фронту, тому ми навіть не стали звертатися до адміністративних органів, розуміючи загальну небажаність брати на себе таку відповідальність. Ми також не хочемо опинитися у в’язниці в разі трагедії.

Особливо обурює, коли чуєш про клуби, що виділяють місця для військових, після того як сталися трагічні інциденти, наприклад, удар по кафе або на виставці дронів. Чому створювати потенційні цілі?

Залучення тисячі фанатів на стадіон ставить питання: як евакуювати їх до укриття у разі небезпеки? Чи згодні вони будуть йти в укриття, знаючи про ризики? Мої спостереження показують, що не всі свідомо ставляться до таких небезпек.

Нарешті, хто нестиме відповідальність, якщо щось трапиться? Приклади з життя демонструють, що за найменшу помилку можна опинитися за ґратами. Хто готовий взяти на себе такий тягар?” – ділиться думками В’ячеслав Фрідман у бесіді з Tribuna.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я