Вільяреал здолав Реал Сосьєдад, завдавши удару по їхніх надіях на Лігу Чемпіонів

У 26-му турі Ла Ліги сезону 2023/24 команда Вільяреалу здобула впевнену перемогу над Реал Сосьєдадом. Перед цим матчем Реал Сосьєдад значно відставав від претендентів на участь у Лізі Чемпіонів, маючи 11 очок менше. Ця поразка фактично поклала край їхнім амбіціям на вихід у топ-4, незважаючи на теоретичну можливість кваліфікації з п’ятого місця, що здавалося малоймовірним.

Команда Іманола Альгуасіла приймала Вільяреал на своєму стадіоні “Аноета” із надією на перемогу. Проте їхні плани були зруйновані вже на початку матчу: через травму на 7-й хвилині з поля довелося зняти Барренечеа, а на 17-й хвилині Комесанья відкрив рахунок у матчі. До перерви Реал Сосьєдад не зміг відігратися, а на початку другого тайму Комесанья подвоїв перевагу своєї команди, зробивши рахунок 2:0 на користь Вільяреалу.

Незважаючи на те, що “чуррі-урдін” старалися відігратися, реалізувавши один із двадцяти пострілів у кінцівці гри завдяки Меріно, цього виявилося недостатньо для камбеку. Вільяреал витримав натиск суперника та забив третій гол на 5-й доданій хвилині через Сьорлота, колишнього гравця Реал Сосьєдада.

Ця перемога дозволила Вільяреалу продовжити свою безпрограшну серію до шести ігор, відірвавшись від зони вильоту на 12 очок та набравши в сумі 29 очок. Реал Сосьєдад залишився на шостій позиції, майже втративши шанси на потрапляння до квартету лідерів.